Menu

Konto bankowe za 0 zł

Darmowe konta bankowe

Najlepsze darmowe konto osobiste

rekinek7

Bankowość towarzyszy nam na każdym kroku. Wynagrodzenie dostajemy przelewem na konto bankowe, za zakupy płacimy kartą wydaną do naszego konta, rachunki opłacamy przez Internet. Polacy nie lubią zmian i często przez wiele lat posiadają konto w jednym banku, nie zwracając uwagi na koszty utrzymania konta. Poniżej przedstawiam osobisty ranking kont bankowych, za które nie ponosimy miesięcznych kosztów.

Obecna oferta rachunków bankowych jest na rynku bardzo szeroka, a same konta dają użytkownikom coraz więcej różnych możliwości. Wszystko to jednak sprawia, że nie jest łatwo wybrać najlepsze konto osobiste. Decyzja o otworzeniu rachunku bankowego powinna być dokładnie przemyślana, zwłaszcza, że w perspektywie dwunastu czy dwudziestu czterech miesięcy może ona wiązać się z utratą nawet kilkuset złotych z naszego portfela. Rozsądny wybór konta może więc zaprocentować w przyszłości – zapraszamy do zapoznania się z rankingiem najlepszych konto osobistych.

Jak wybrać najlepsze konto osobiste?

Przygotowany ranking kont osobistych powstał po to, aby ułatwić Ci wybór najlepszego konta osobistego, które będzie jak najlepiej spełniało Twoje indywidualne oczekiwania. Opracowując ranking staraliśmy się wybierać rachunki jak najbardziej zróżnicowane, które będą odpowiadać potrzebom osób o odmiennych wymaganiach.

W poniżej przedstawionym rankingu kont osobistych uwzględniliśmy szereg istotnych kryteriów, które mają największe znaczenie z perspektywy klienta. Należą do nich:

  • podstawowe informacje oraz koszty związane z prowadzeniem rachunku,
  • ceny podstawowych operacji bankowych,
  • koszty związane z posiadaniem oraz użytkowaniem karty płatniczej,
  • produkty powiązane (możliwość otworzenia oprocentowanego rachunku oszczędnościowego, itp.).

Najlepsze konto osobiste w opinii większości osób to te, za które nie są pobierane opłaty oraz do których bank przyznaje darmową kartę płatniczą. Przy wyborze najlepszego konta osobistego warto jednak zwrócić uwagę także na dodatkowe czynniki, między innymi na dostęp do unikalnych usług w ramach rachunku czy na atrakcyjne produkty powiązane.
Pamiętaj, że Twoje potrzeby są unikalne i tylko Ty samodzielnie jesteś w stanie ocenić, które najlepsze konta osobiste będą rzeczywiście odpowiadać Twoim indywidualnym wymaganiom.
Zapoznaj się z poniższym rankingiem i wybierz najlepsze konto osobiste dla siebie!

Czy istnieje darmowe konto walutowe ?

rekinek7

Polecam blog Rekina Finansów, gdzie znajdziesz RZETELNE i BEZ KRUCZKÓW zestawienie kont walutowych. Darmowe konta walutowe istnieje ale trzeba bardzo długo się naszukać aby znaleźć darmowe konto dewizowe. Przekopać wiele tabeli opłat i prowizji różnych banków. Lepiej zajrzeć do rekina finansów gdzie znajdziesz najlepsze darmowe konto w euro. Sprawdzony ranking kont walutowych.

Ranking darmowych kont bankowych

rekinek7

Wszyscy chcą wszystko za darmo. ja się na to nie zgadzam. Banki też. Konto bankowe za 0 zł to jak wisienka na torcie. Nie każdy może ja mieć a raczej nie każdy może ja w porę znaleźć.  Zachęcam do śledzenie mojego bloga o kontach bankowych także tutaj. nie przegap okazji. Konto za 0 zł to nielada gratka.

Rachunek bieżący nie jest tylko sprawdzanie konta już - może to zrobić o wiele więcej. Oprócz płacenia rachunków i kosztów codziennych finansowania, dobry rachunek bieżący może pomóc zaoszczędzić pieniądze i osiągnąć swoje cele finansowe.

Banki będą się starali podstawowej wolnej kontroli w 2016 roku, dostarczając klientom wartość dodaną, takie jak darmowe oprogramowanie do zarządzania pieniędzmi, rachunek wynagrodzenia i programów nagrody. Klienci mogą również znaleźć atrakcyjne struktury opłat, z wielu kont czekowych oferując żadnych opłat wszelkiego rodzaju, w tym kredytu w rachunku bieżącym lub out-of-network opłat ATM. W rzeczywistości, Ochrony Konsumentów Biuro Finansów szacuje, że przeciętny klient, który poniesie opłat w rachunku bieżącym może zaoszczędzić ponad $ 200 A rok po prostu przejście na konto kontroli bez rachunku bieżącym lub opłat bez wystarczających funduszy, lub poprzez rezygnację z ochrony w rachunku bieżącym. Dlatego nowe konto kontrola może być klucz do zapisywania więcej pieniędzy w 2015 roku.

Konsumenci mogą również korzystać powrót oprocentowane konto czekowe w 2015 roku stopy procentowe są na historycznych minimów w ostatnich latach, które niemal otarła się oferty apy na rozliczeniowy, ale ceny rosną. Według analizy GOBankingRates sprawdzenia ceny konta spośród tysięcy banków i SKOK w całych Stanach Zjednoczonych, średni rachunek bieżący zdobył 0,17 proc apy w zeszłym roku. Ale w 2015 roku, można to zrobić o wiele lepiej.

W ramach swojej tygodnika "Best of Banks 2015" serii, GOBankingRates spojrzał na najlepszych kont sprawdzających 2015 roku w rankingu 10 najlepszych, w oparciu off kryteria sprawdzania klientów dbają o najbardziej: APY, minimalny depozyt, opłata miesięczna za prowadzenie, nie wystarcza Fundusze (NSF), a minimalna opłata Bilans wymagane, aby uniknąć opłaty. Mamy również informacje na temat dodatkowych usług, darmowe profity i atrakcyjnych ofert, które pomagają utrwalić rankingi tych banków.

Banki bardzo przyspieszyć swoją grę i to po swojej działalności w 2016 roku - i mają produkty, aby to udowodnić. Oto wyniki ankiety.

10 Najlepszych kont bankowych za 0 zł

1. Bank5 Połącz. High-procentowej Sprawdzanie konto oferuje 0,76 proc apy i żadnych opłat miesięcznych. Plus, minimalny depozyt, aby otworzyć to tylko 10 $. Konto zwraca się do $ 15 z out-of-network opłat ATM w miesięcznym cyklu rozliczeniowym, prowadzony opłat NSF 15 $, jak również. Klienci mają również możliwość, aby zapisać się Bank5 w UChoose programu nagród debetowe, co pozwala im zdobywać punkty, które można wymienić na tysiące elementów internetowych.

2. FNBO bezpośrednie. To konto sprawdzanie nie oferuje żadnych opłat miesięcznych usług, 0,65 proc apy, minimalny depozyt w wysokości $ 1 i żadnych wymagań równowagi. Opłata danego konta NSF jest 33 $ za transakcję, ale dodatkowe bezpłatne usługi sprawiają, że to konto rewelacyjna: bezpłatny monitoring oszustw karta debetowa, bezpłatne przychodzące przewody i zatrzymać płatności i bezpłatne Popmoney osoba do osoby płatności.

3. Bank Internet USA. Nagrody Kontrola konta z Bank of Internet USA rozpoczyna się od 0,47 proc APY, ale klienci mogą zarobić więcej (do 1,25 procent) od spełnienia określonych warunków, takich jak korzystanie Nagrody rachunku za Sprawdzanie Visa karta debetowa co najmniej 10 razy w miesiącu. Minimalny depozyt wynosi 100 $ otwarcie, choć konsumenci mają dostęp do kilku innych atrakcyjnych funkcji, w tym nagrody zakupu cash-back, nieograniczone ATM zwrotów opłat i darmowe oprogramowanie do zarządzania pieniędzmi FinanceWorks, który jest zasilany przez Quicken.

4. Capital One 360. sprawdzanie konta z Capital One 360 ​​oferty warstwowych stóp procentowych już od 0,20 procent APY i począwszy górę do 0,80 proc APY dla salda powyżej $ 100,000. Konto nie daje minimalny depozyt otwarcia, nie miesięczne opłaty za usługi i nie ma minimalny wymóg równowagi, ale naszym ulubionym elementem był struktura opłat w rachunku bieżącym; zamiast trafiony z $ 30-plus za każdym razem, gdy Overdraw, Capital One pobiera jedynie odsetki od tych pieniędzy, co przekłada się na grosze zamiast dolarów.

5. iGObanking.com. Konto iGOchecking z iGObanking.com nie oferuje żadnych opłat miesięcznych, brak równowagi minimum, $ 1 depozyt otwarcia, 0,25 proc APY i wiele innych pożytecznych usług, takich jak narzędzia, które pozwalają klientom na import rachunki prawo do ich kont, a następnie zwrócić je w Internecie. Opłata NSF jest standardowym 30 $, ale są bezpłatne wypłaty z bankomatów w miejscach Allpoint ATM.

6. Ally Bank. To konto nie ma opłaty miesięcznej konserwacji, nie ma wymogu minimum bilansu otwarcia i rozpoczęcia apy wynosi 0,10 proc. Ale co sprawia, że ​​to konto wyróżnia się są gratisy: brak opłat za transfer, kredyt w rachunku bieżącym, wolne, wolne przewody przychodzące oficjalnym i kontrole kasjera i darmowe Ally Bank standardowe kontrole. Również z NSF za jedyne $ 9 (jeden z najniższych na tej liście), posiadacze konta nie będzie widać ich salda znikają z każdym rachunku bieżącym.

7. TIAA bezpośrednie. 0,05 procent APY począwszy puka TIAA Direct, dalej w dół na tej liście, ale jego system stopa warstwowych pomaga klientom zarobić do 0,15 proc APY a ich bilans rośnie. Wiele profitów zrekompensować niskie zainteresowanie, w tym bez opłaty miesięcznej konserwacji, bez wymogu minimalnego salda, $ 25 otwarcia lokaty, bezpłatnych badań i bezpłatnym eBills usługi płacenia rachunków online z bezpłatnego konta bankowego.

8. Stadion miejski w Jacksonville. Kaucja wysokości $ 1.500 a $ minimalne otwarcie 30 opłata NSF boli to konto w rankingu, ale jeśli szukasz miejsca do parkowania gotówkę i pobytu ciecz, produkt ten jest doskonałym rozwiązaniem. Podstawowa stawka wynosi 0,30 proc APY, ale EverBank obecnie oferuje kilka warstwowych ceny wprowadzające na Yield Pledge Sprawdzanie, takie jak 1,40 procent APY za pierwsze sześć miesięcy na sald do $ 100,000, a APYs pierwszego roku zaczynając od 0,85 proc sald poniżej $ 10,000.

9. KeyBank (remis). KeyBank związany z Simple (poniżej) dopełniają nasze sprawdzanie top 10 kont. Konto bezproblemowe ma debet lub odbijania opłat wyboru, ponieważ czeki papierowe nie są oferowane z tym kontem. Nie ma również miesięczne opłaty za usługi, nie minimalne wymagania równowagi i nie NSF opłaty, ale najlepszą cechą tego produktu jest jego program i nagrody relacji (które mogą obejmować opłaty rocznej na podstawie typu sprawdzenia konto masz), który pozwala klientom zarabiać punkty aktywnie korzystających z ich kont i kart debetowych.

9. Prosta weryfikacja Sprawdzenie (remis). Z konta czekowego internetowych od prostych, klienci mają do kompromis: Istnieje nominalnej 0,01 procent APY, ale nie ma też opłat w rachunku bieżącym lub miesięcznych, a klienci mają dostęp do płatnych darmo 55.000 bankomatów. Klienci również uzyskać dostęp do innowacyjnych technologii i narzędzi, które pomogą im zachować swoje wydatki pod kontrolą i osiągnąć swoje cele finansowe.

Chociaż konto standardowe sprawdzanie ma nic ekscytującego, te 10 banków udowodnić sprawdzanie może być zarówno funkcjonalne, jak i satysfakcję. Wymagać więcej od swojego banku w 2016 roku, i czekam na rachunku bieżącym, które mogą pomóc zbliżyć się do swoich celów finansowych. Czekajcie na mój następny darmowy ranking kont ROR za 0 zł.

© Konto bankowe za 0 zł
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci